Plné členstvo Horoklub + členstvo SHS JAMES

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí majú horolezecké ambície a radi sa podieľajú na klubovej činnosti. Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody...

Noví záujemcovia o členstvo v klube a SHS James sú povinný absolvovať oboznamovací kurz lezenia na umelej stene. V prípade detí mimo našich lezeckých krúžkov je to zákonný zástupca. Po vyplnení formulára Vás budeme kontaktovať.

Členstvo v klube nie je len o výhodách a pôžitkoch, klub funguje vtedy, keď sa členovia podieľajú na fungovaní klubu, pretože len vtedy môžu mať všetci z klubu úžitok.

Potreby klubu sú: spoluorganizovať, podieľať a zúčastňovať sa na činnosti klubu, pomáhať a podporovať dobrovoľníckou činnosťou chod klubu a verejné záujmy horolezeckej verejnosti - info dostávate mailom

Výhody členstva:

• zľava na vstup na Lezeckej stene Pavúk v BB,
  • podpora pri organizovanej činnosti Horoklubu
  • zľavy u zmluvných partnerov

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formulára aktualizujete svoje údaje potrebné pre administráciu členských príspevkov.

Výška členských príspevkov -Horoklub na rok 2024:

• základný príspevok 15 Eur (zľavy z tejto sumy zohľadňuje veková kategória atď.) Špecifikácia vo formulári. Deti členov Horoklubu ŠK UMB (do 10 rokov- vrátane) za rok 2024  rodič platí len prvotný registračný poplatok do SHS James (5 Eur) a klubový poplatok 6 Eur. Poplatok do SHS James za rok 2024 zaplatí klub (5 Eur). Za každé dieťa je potrebné vyplniť samostatne registračný formulár.
  • FORMULÁR aj s inštrukciami

Členské poplatky je možné uhradiť na bankový účet IBAN SK62 8360 5207 0042 0407 9935 variabilný symbol uveďte dátum narodenia na základe vyplneného formulára (príklad. 22051975). do poznámky uveďte svoje priezvisko- á v prípade spoločnej platby

• Členské poplatky sa budú uzatvárať do 1.2.2024 a 15.3.2024. Potom len na dožiadanie napíšte na mail stena@horoklub.sk

(potrebné pre registráciu napr. v SHS JAMES)