Aktuálne

Plné členstvo Horoklub + členstvo SHS JAMES

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí majú horolezecké ambície a radi sa podieľajú na klubovej činnosti. Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody...

Noví záujemcovia o členstvo v klube a SHS James sú povinný absolvovať oboznamovací kurz lezenia na umelej stene. V prípade detí mimo našich lezeckých krúžkov je to zákonný zástupca. Po vyplnení formulára Vás budeme kontaktovať.

Členstvo v klube nie je len o výhodách a pôžitkoch, klub funguje vtedy, keď sa členovia podieľajú na fungovaní klubu, pretože len vtedy môžu mať všetci z klubu úžitok.

Potreby klubu sú: spoluorganizovať, podieľať a zúčastňovať sa na činnosti klubu, pomáhať a podporovať dobrovoľníckou činnosťou chod klubu a verejné záujmy horolezeckej verejnosti - info dostávate mailom

Výhody členstva:

 • zľava na vstup na Lezeckej stene Pavúk v BB,
 • podpora pri organizovanej činnosti Horoklubu
 • zľavy u zmluvných partnerov

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formulára aktualizujete svoje údaje potrebné pre administráciu členských príspevkov.

 

Výška členských príspevkov -Horoklub na rok 2024:

 • základný príspevok 15 Eur (zľavy z tejto sumy zohľadňuje veková kategória atď.) Špecifikácia vo formulári. Deti členov Horoklubu ŠK UMB (do 10 rokov- vrátane) za rok 2024  rodič platí len prvotný registračný poplatok do SHS James (5 Eur) a klubový poplatok 6 Eur. Poplatok do SHS James za rok 2024 zaplatí klub (5 Eur). Za každé dieťa je potrebné vyplniť samostatne registračný formulár.
 • FORMULÁR aj s inštrukciami

  Členské poplatky je možné uhradiť na bankový účet IBAN SK62 8360 5207 0042 0407 9935 variabilný symbol uveďte dátum narodenia na základe vyplneného formulára (príklad. 22051975). do poznámky uveďte svoje priezvisko- á v prípade spoločnej platby 

 • Členské poplatky sa budú uzatvárať do 1.2.2024 a 15.3.2024. Potom len na dožiadanie napíšte na mail stena@horoklub.sk

  (potrebné pre registráciu napr. v SHS JAMES)  

K základnému členskému Horoklub je možné stať sa členom aj  SHS JAMES , kde je v rámci členského možné varianty poistenia (Slovensko, JAMES SVET a JAMES SVET PLUS):

členstvo v SHS JAMES - Slovenský horolezecký spolok JAMES- základné (poistenie Slovensko):

 • Dospelí nad 18 rokov: 30 €

 • Deti (ročník 2009 a neskôr): 5 € - (pre členov Horoklubu u detí do 10 rokov vrátane tento poplatok zaplatí Horoklub. Za každé dieťa je potrebné vyplniť samostatne registračný formulár. Pri prvej registrácií rodič platí aj registračný poplatok)

 • Juniori od 16 do 18 rokov: (ročníky 2006 až 2008): 10 €

 • Seniori: (ženy – ročník narodenia 1964 a skôr; muži – ročník narodenia 1961 a skôr): 10 €

Registračný poplatok pre nových členov je 5 €..

 • POZOR! Ak je člen mladší ako 18 rokov (ráta sa celý ročník), je okrem uvedenia v horeuvedenom zozname potrebné aj vytlačiť, vyplniť, zákonným zástupcom podpísať a naskenovanú odoslať na mail jaro.kompan@gmail.com (pri novoregistrácii) prihlášku. (potvrdenie o platbe nemusíte)

Okrem poistenia môžete získať rozsiahle výhody uvedenej organizácie. Sú to napr. Zľavy za ubytovanie na horských chatách až do 50% z ceny a iné výhody