• Lezecká stena Pavúk

Pre členov klubu a pre ich známych v ich prítomnosti je lezecká stena otvorená v júni nasledovne. Začíname od 8.6.2021
    Otváracie hodiny :
    nedeľa: 16-20,00 hod.
    utorok: 17,30-20,00 hod.
    štvrtok 17,30-20,00 hod.
    Stenu vieme otvoriť aj pre organizované skupiny po dohode. V prípade samolezcov nad 8 ľudí. V prípade prítomnosti inštruktora nad 6 platiacich osôb. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

Zimný Ďumbier, lezenie I. , 4.2.2017

V sobotu sme s Ľudkom vyliezli Kobylu.V pláne bolo niečo ľahké na rozlezenie. Je to medzi Ďumbierom a Štiavnicou. Posledné 2 dĺžky spoločné s Baníkovým pilierom. Cestou sa striedali príjemne zamrznuté trávičky so sypkým nenosným snehom, systém jeden krok vpred a dva vzad. Drina. V druhej dĺžke prekvapil asi 15m dlhý kútik, ktorý v žiadnom prípade nebol za 3. Kade to malo byť za 3, doteraz netuším. Celkom sme si tam zaliezli. Všetky istenia vlastné. Záver krásny krajinkársky, len mi hore zmrzol mobil, takže aj fotky zmrzli.

Dano, Ľudo

Ja, v pozadí ten drytoolingový kútik.
    Ľudko dolieza na Veľkú kobylu.
    Ľudko na štande
    Nádherný ostrov snehovo-skalný hrebienok medzi Veľkou kopou a Ostrým sedlom v ktorom Ľudko štanduje.
    No a už sa k nemu blíži
    Nuž,škoda že to zmrzlo
    Zostupovali sme východným žľabom do ktorého sme zlanili z borháku na vrchole Pagovej kopy.