• Lezecká stena Pavúk

Pre členov klubu a pre ich známych v ich prítomnosti je lezecká stena otvorená v júni nasledovne. Začíname od 8.6.2021
    Otváracie hodiny :
    nedeľa: 16-20,00 hod.
    utorok: 17,30-20,00 hod.
    štvrtok 17,30-20,00 hod.
    Stenu vieme otvoriť aj pre organizované skupiny po dohode. V prípade samolezcov nad 8 ľudí. V prípade prítomnosti inštruktora nad 6 platiacich osôb. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

Zimné sústredenie na Chate pod Rysmi

Naše tohtoročne oddielové sústredenie na Chate pod Rysmi. Jediný pekný deň/ zvyšok fujak/sme podnikli impozantnú skialp túru. Ja druhý krát po 30 rokoch, ale v opačnom smere.Trasa: Chata Rysy- Váha- Ťažká dolina- sedlo Pustá lávka-Kačacie pleso- Kačacia dolina-Východná železná brána. Ľadové pleso- Dračie sedlo- Dračia dolinka - Dračia bránka- Chata Rysy.Ostatné dni sa pili horce, hralo, spievalo,tancovalo pri tyči, ohurovalo vtipmi, spomínalo, plánovalo,filozofovalo, na latrínu v mačkách chodilo,v noci v hice zle spalo,ale domov ísť sa nechcelo.

Dano

Peťova vynáška plynovej bomby na Rysy

40 kg. Ako malo staci ku tomu aby clovek dokazal asi 4 a pol hodiny preklinat sameho seba. :)
Co krok, to slza. Co naraz vetra, to pad. Co pad, to potreba zdvihnut sa. No kedze sme si to s Matkom vymysleli, bolo si to treba "vyžrať" do konca. Chcelo to fakt kusisko sebazaprenia, no podarilo sa...
Dakjem kamarati,ze ste nam prisli pomoct s batohmi.

Peťo