Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Zdokonaľovací kurz lezenia na skalách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí už majú určité skúsenosti s lezením na skalách a radi by si vyskúšali lezenie vo viac dĺžkových cestách. Je to ideálna príprava na tatranské lezenie.

Pod vedením skúsených inštruktorov si takto môžeš  vyskúšať a vychutnať lezenie na skale s peknou expozíciou, precvičiť si istenie, budovanie štandov,  používanie vlastných istiacich prostriedkov,  proste všetko potrebné pre lezenie viac dĺžkových ciest. Miesto a trvanie kurzu prispôsobíme podmienkam a požiadavkám frekventantov a ich zručnostiam. Ideálnym miestom pre takýto nácvik je napríklad lezecká oblasť Hrádok (Nováky).

Cena: 1 osoba 90,- €/deň, 2 osoby 55,- €/os./deň

Cena 2 a viac dní: 1 osoba 75,- €/deň, 2 osoby 40,- €/os./deň

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu, doprava

V prípade viacdňových podujatí účastníci hradia vlastné pobytové náklady aj pobytové náklady na inštruktora na mieste konania. Ubytovanie je zabezpečené na chate alebo v stane.

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

(Pri tomto kurze odporúčame  aby mal záujemca úspešne zvládnutý základný kurz lezenia na skalách).