• Lezecká stena Pavúk

Pre členov klubu a pre ich známych v ich prítomnosti je lezecká stena otvorená v júni nasledovne. Začíname od 8.6.2021
    Otváracie hodiny :
    nedeľa: 16-20,00 hod.
    utorok: 17,30-20,00 hod.
    štvrtok 17,30-20,00 hod.
    Stenu vieme otvoriť aj pre organizované skupiny po dohode. V prípade samolezcov nad 8 ľudí. V prípade prítomnosti inštruktora nad 6 platiacich osôb. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

Workshop č.5 Záchranka HOI

Realizovali sme pre Vás sériu workshopov  "Lezieme bezpečne" ktoré boli určené pre všetkých, ktorí sa chcú venovať horolezectvu bezpečne. Na jednotlivých workshopoch boli  prezentované najnovšie postupy a zároveň ste si ich mohli vyskúšať pod vedením Inštruktora horolezectva Peťa Padúcha.
Workshopy boli určené nie len pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých lezcov. Nezabúdajte že nešťastie nechodí po horách ale po ľuďoch.