• Lezecká stena Pavúk

Pre členov klubu a pre ich známych v ich prítomnosti je lezecká stena otvorená v júni nasledovne. Začíname od 8.6.2021
    Otváracie hodiny :
    nedeľa: 16-20,00 hod.
    utorok: 17,30-20,00 hod.
    štvrtok 17,30-20,00 hod.
    Stenu vieme otvoriť aj pre organizované skupiny po dohode. V prípade samolezcov nad 8 ľudí. V prípade prítomnosti inštruktora nad 6 platiacich osôb. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

Víkend v znamení obliezania ľadíkov rokliny Suchá Belá v Raji 28.1.-29.1.2017

Ivo Fellner bojuje. Variantíme.PS: Hámor to tu vysóloval.
    Jano Von Poding
    Ľadolezec Iva Fellner