• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Lezecká stena Pavúk bude pre verejnosť otvorená až od novej sezóny od septembra 2020. Zakúpené permanentky zostávajú v platnosti. Na stenu je možné ísť len pre organizované skupiny nad 10 osôb. Čas a dátum si dohodnite so správcom steny.

Ďakujeme za pochopenie

• projekt Podpora rozvoja športu na rok 2019

V prílohe je zverejnená Výzva na predkladanie ponúk v rámci nákupu športového vybavenia pre udržateľnosť a podporu športu. Zákazka je realizovaná s finančnou podporou Úradu vlády SR – program „Podpora rozvoja športu na rok 2019.“

• Členské príspevky na rok 2020

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

Turistické členstvo v Horoklube v rámci členstva v KST

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí nemajú horolezecké ambície, ale skôr sa venujú turistickým aktivitám. Ako člen najväčšej slovenskej turistickej organizácie Klubu slovenských turistov (KST) získate rozsiahle výhody...

Poslaním Horoklubu ŠK UMB v turistickej sekcií je v rámci činnosti propagovať, spoluorganizovať, metodicky a finančne podporovať turistické aktivity pre členov s príslušnosťou k UMB, ale aj ostatnú turistickú verejnosť.

Čo to je turistické členstvo v Horoklube ŠK UMB?

Horoklub ŠK UMB je členom Klubu slovenských turistov (KST) a tým pádom jeho členovia získavajú všetky výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Čo to stojí?

Výška schváleného TURISTICKÉHO členského pre rok 2020 :
  • základný 11 €, vrátane poistenia,
  • študenti okrem študentov externého štúdia (od 16 rokov maximálne do 26 rokov) a dôchodcovia (od 62 do 69 rokov) 7 €, vrátane poistenia,
  • deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov a držitelia preukazov ZŤP 5 €, vrátane poistenia,
  • čestný člen KST 0 €, poistné zaplatí KST.

Ako mám postupovať keď by som chcel mať turistické členstvo?

Je to jednoduché. Treba vyplniť tento FORMULÁR  a po jeho vyplnení spraviť úhradu na tento účet IBAN SK82 8360 5207 0042 0343 8502  Ako variabilný symbol dajte dátum narodenia a do poznámky svoje meno na základe vyplneného formulára.

Registráciu uzatvárame k termínom 1.2.2020, 1.3.2020 Poistenie platí vždy na rok od 1.4.2021

Po dodaní známok a preukazov Vás budeme kontaktovať mailom.

V prípade otázok píšte na jaroslav.kompan@umb.sk

Čo ešte treba vedieť? Horoklub má aj iné špecifické aktivity mimo turistických. V prípade záujmu o ne je potrebné rozšíriť si turistické členské o takzvané PLNÉ ČLENSKÉ, ktoré prináša aj ďalšie výhody, ale aj povinnosti. (Získate tak napr. zľavu na Lezeckej stene Pavúk, ďalšie zľavy v obchodoch atď.)