Aktuálne
  • Členské príspevky na rok 2021

    Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

  • Pozvánka na festival

    Navštívte online 24. ročník festivalu VIWFF (Medzinárodný festival horských filmov Vancouver) pod záštitou Arc'teryx. .......... viac..

  • Uzavretie lezeckej steny Pavúk

    Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Od pondelka 5.10.2020 sme nútený prerušiť všetky činnosti na lezeckej stene Pavúk na obdobie minimálne 45 počas trvania núdzovej situácie v SR. Toto rozhodnutie prišlo z vedenia Gymnázia J.G.Tajovského z dôvodu preventívnych pandemických opatrení a plne ho rešpektujeme. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Činnosť obnovíme hneď ako nám to spoločenská situácia dovolí a budeme Vás o tom informovať. Ešte raz ďakujeme za porozumenie.

Pozvánka na festival

International Mountain Film Festival presented by Arc'teryx. Join them virtually from February 19-28 to enjoy 50+ films (including 3 feature films), 3 interactive workshops, 3 engaging panel discussions and discover new documentaries about climbing, snowsports, the environment, mountain culture and adventure, plus more! The program is live at vimff.org, with show tickets available to purchase.
Navštívte online 24. ročník festivalu VIWFF (Medzinárodný festival horských filmov Vancouver) pod záštitou Arc'teryx. od 19. do 28. februára môžete zažiť virtuálne viac ako 50 filmov (vrátane 3 celovečerných filmov), 3 interaktívne workshopy, 3 pútavé panelové diskusie a objaviť nové dokumenty z prostredia, lezenia, zimných športov, životného prostredia, horskej komunity a dobrodružstva a mnoho iného. Program vysielame naživo na vimff.org a predaj lístkov je už k dispozícii na dole priloženom linku:
Hashtags: #inspiredbyvimff
 
V prípade otázok kontaktujte:
Marcel Perecár
 
Horná 246, 97633
Poniky
Slovensko