ponuka kurzov

Ponuka kurzov pod odbornou garanciou inštruktorov Horoklubu.

V prípade záujmu o kurz individuálny klienti (ponuka a podrobnosti nižšie) VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

V prípade organizovanej skupiny (škola, cvč, tréningová skupina) volajte- 0915944111.

Inštruktori horolezectva, ktorí v súčasnosti aktívne pôsobia na lezeckej stene Pavúk.

• photoGallery_3726.jpg

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

• ferrata_4_skalka.jpg

OBOZNAMOVACÍ KURZ POHYBU NA ZAISTENÝCH CESTÁCH - VIA FERRATÁCH -NOVÉ

Oboznamovací kurz je určený pre ľudí z minimálnymi skúsenosťami lezením, či pohybom v exponovanom teréne. Poskytneme Vám odborné vedenie a vysvetlenie problematiky či s Vami absolvujeme Via ferratu na Skalke pri Kremici či v budúcnosti v L.Osade (po otvorení). Kurz je určený pre všetkých ktorých lákajú výšky a príroda. Ideálne pre partnerov- manželov či rodiny s deťmi, ktorým chýbajú spoločné zážitky či chcú spoločne čeliť výzvam.

• 20161027_181936.jpg

Oboznamovací kurz na lezeckej stene

Kurz určený záujemcom, ktorí by si chceli vyskúšať lezenie na umelej stene. Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte základy istenia. Vo väčšom rozsahu sa oboznámite s technikou lezenia, uzlami a všetkým potrebným pre bezpečné lezenie na umelých stenách.

• DSC_0785[001].jpg

Oboznamovací kurz lezenia na skalách

Oboznamovací kurz lezenia na skalách.

Máš skúsenosti s lezením na umelej stene, alebo si chceš hneď vyskúšať lezenie na skutočnej skale? Tak tento kurz je určený práve pre teba.

• DSC_0792[001].jpg

Zdokonaľovací kurz lezenia na skalách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí už majú určité skúsenosti s lezením na skalách a radi by si vyskúšali lezenie vo viac dĺžkových cestách. Je to ideálna príprava na tatranské lezenie.

• 20151004_111047.jpg

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí by si radi vyskúšali lezenie a pohyb vo vysokohorskom prostredí, no nemajú dostatok skúseností aby sa tam vybrali sami. Pod vedením inštruktorov si takto môžu vyskúšať a vychutnať lezenie v letných aj zimných podmienkach, lezenie ľadov, mixov, pohyb po ľadovci.

Viac ›
  • Individuálne kurzy pre vybrané skupiny

Nevybrali ste si z našej ponuky kurzov? Plánujete svoj výstup v horách a nemáte dostatok skúseností? My vás na to pripravíme.