Plné členstvo Horoklub + členstvo SHS JAMES

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí majú horolezecké ambície a radi sa podieľajú na klubovej činnosti. Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody...

Čo to je PLNÉ členstvo v Horoklube ŠK UMB?

Členstvo v klube nie je len o výhodách a pôžitkoch, klub funguje vtedy, keď sa členovia podieľajú na fungovaní klubu, pretože len vtedy môžu mať všetci z klubu úžitok.

Potreby klubu sú: spoluorganizovať, podieľať a zúčastňovať sa na činnosti klubu, pomáhať a podporovať dobrovoľníckou činnosťou chod klubu a verejné záujmy horolezeckej verejnosti - info dostávate mailom

Výhody členstva:

• zľava na vstup na Lezeckej stene Pavúk,
  • podpora pri organizovanej činnosti Horoklubu
  • zľavy u zmluvných partnerov

Ak využijem členstvo nie len v Horoklube ale aj v SHS JAMES?

Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Ako na to?

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formulára aktualizujete svoje údaje potrebné pre administáciu členských príspevkov.

Vypĺňaním formuláru si vyberiete typ členského, členstvo v organizáciách a výšku príspevkov  ktoré máte poslať na účet.

FORMULÁR aj s inštrukciami

Členské poplatky je možné uhradiť na bankový účet IBAN SK62 8360 5207 0042 0407 9935 variabilný symbol uveďte dátum narodenia na základe vyplneného formulára.

Členské poplatky sa budú uzatvárať do 1.2.2019 a 1.3.2019

(potrebné pre registráciu napr. v SHS JAMES)

Výška členských príspevkov na rok 2019:

• Horoklub ŠK UMB základný príspevok od 4 do 12 Eur (výška zohľadňuje podporu činnosti klubu v roku 2018, rodinné zľavy atď.)

členstvo v SHS JAMES - Slovenský horolezecký spolok JAMES:

• Výška členského poplatku je nasledovná:

Deti do 15 rokov (ročník 2004 a neskôr): 5 EUR
    Mládež od 16 do 18 rokov (ročníky 2001 až 2003): 10 EUR
    Dôchodcovia (ženy (ročník narodenia 1963 a skôr) a muži (ročník narodenia 1958 a skôr)): 10 EUR
    Dospelí nad 18 rokov = 25 EUR

Registračný poplatok pre nových členov je 5 EUR.