• Oznam

Dňa 14 a 15.5.2022 bude lezecká stena zatvorená z technických dôvodov. Ďakujeme za pochopenie.

• Workshopy- Lezieme bezpečne 2022

Prvý  workshopu od 16,30-18,30hod. ktorou začneme je Záchrana STRAUSS (záchrana zraneného po páde do štandu bez možnosti jeho spustenia na zem).- Vyťahovanie zraneného na štand a zlanenie s ním.
    Druhý workshop od 18,30-20,00 hod. APLIKOVANÁ PRVÁ POMOC po úraze pri lezení.
  • Podporte nás prostredníctvom 2 %

Vážení naši priaznivci. Aj tento rok sa uchádzame o Vašu priazeň a podporu v rámci venovania 2%.

Aj v tomto roku chceme použiť získané prostriedky na preisťovanie (výmena borhákov atď.) a zaisťovanie nových lezeckých ciest v oblastiach Kalamárka a okolie Banskej Bystrice. Ďalšie prostriedky chceme smerovať na dostavbu a rozšírenie lezeckej steny Pavúk a fungovanie lezeckých krúžkov.

Plné členstvo Horoklub + členstvo SHS JAMES

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí majú horolezecké ambície a radi sa podieľajú na klubovej činnosti. Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody...

FORMULÁR aj s inštrukciami

Čo to je PLNÉ členstvo v Horoklube?

Členstvo v klube nie je len o výhodách a pôžitkoch, klub funguje vtedy, keď sa členovia podieľajú na fungovaní klubu, pretože len vtedy môžu mať všetci z klubu úžitok.

Potreby klubu sú: spoluorganizovať, podieľať a zúčastňovať sa na činnosti klubu, pomáhať a podporovať dobrovoľníckou činnosťou chod klubu a verejné záujmy horolezeckej verejnosti - info dostávate mailom

Výhody členstva:

• zľava na vstup na Lezeckej stene Pavúk v BB,
  • podpora pri organizovanej činnosti Horoklubu
  • zľavy u zmluvných partnerov

Ak využijem členstvo nie len v Horoklube ale aj v SHS JAMES?

Horoklub je  členom Slovenského horolezeckého spolku  (SHS JAMES)  čím môžete získať rozsiahle výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Ako na to?

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formulára aktualizujete svoje údaje potrebné pre administráciu členských príspevkov.

Vypĺňaním formuláru si vyberiete typ členského, členstvo v organizáciách a výšku príspevkov  ktoré máte poslať na účet.

FORMULÁR aj s inštrukciami

Členské poplatky je možné uhradiť na bankový účet IBAN SK62 8360 5207 0042 0407 9935 variabilný symbol uveďte dátum narodenia na základe vyplneného formulára.

Členské poplatky sa budú uzatvárať do 1.2.2022 a 15.3.2022

(potrebné pre registráciu napr. v SHS JAMES)

Výška členských príspevkov na rok 2022:

• Horoklubový  základný príspevok od 5 do 12 Eur (výška zohľadňuje vekovú kategóriu a rodinné zľavy)

členstvo v SHS JAMES - Slovenský horolezecký spolok JAMES:

• Výška členského poplatku SHS James pre rok 2022 je nasledovná:

Deti do 15 rokov (ročník 2007 a neskôr): 5 eur
    Mládež od 16 do 18 rokov (ročníky 2004 až 2006): 10 eur
    Seniori (ženy (ročník narodenia 1963 a skôr) a muži (ročník narodenia 1960 a skôr)): 10 eur
    Dospelí nad 18 rokov: 30 eur

Registračný poplatok pre nových členov je 5 EUR.

• POZOR! Ak je člen mladší ako 18 rokov (ráta sa celý ročník), je okrem uvedenia v horeuvedenom zozname potrebné aj vytlačiť, vyplniť, zákonným zástupcom podpísať a naskenovanú odoslať na mail jaro.kompan@gmail.com (pri novoregistrácii) prihlášku. (potvrdenie o platbe nemusíte)