• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• Pozvánka na festival

Navštívte online 24. ročník festivalu VIWFF (Medzinárodný festival horských filmov Vancouver) pod záštitou Arc'teryx. .......... viac..

• Uzavretie lezeckej steny Pavúk

Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Od pondelka 5.10.2020 sme nútený prerušiť všetky činnosti na lezeckej stene Pavúk na obdobie minimálne 45 počas trvania núdzovej situácie v SR. Toto rozhodnutie prišlo z vedenia Gymnázia J.G.Tajovského z dôvodu preventívnych pandemických opatrení a plne ho rešpektujeme. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Činnosť obnovíme hneď ako nám to spoločenská situácia dovolí a budeme Vás o tom informovať. Ešte raz ďakujeme za porozumenie.

Kurz na Kalamárke + klubovka jeseň

V krásnom opare babieho leta sme v spolupráci s KTVŠ FF UMB zrealizovali v termíne  klubu na jesenné klubové dolezenie na skalách na Kaľamárke v dňoch 29.9 až 2.10. 2016 oboznamovací horolezecký kurz pre študentov UMB. Po jeho ukončení mali možnosť členovia a sympatizanti klubu prísť si zaliezť a využiť pohostinnosť zázemia.