• Ponuka horolezeckých kurzov- leto

V letnom období Vám vieme ponúknuť rôzne tipy kurzov a lezeckých aktivít

• Lezecká stena Pavúk

Na stene nám začala letná uzávera. Stenu otvárame 2.9.2021
    V čase júl- august 2021stenu vieme len pre organizované skupiny po dohode. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

HOROKLUB ŠK UMB, člen Športového klubu UMB

Fakturačná adresa:

Športový klub UMB
Tajovského 40,
974 01 Banská Bystrica

DIČ: 2021075441

e-mail: stena@horoklub.sk

V prípade záujmu o horolezecký kurz VYPLNTE FORMULÁR

Organizačné členenie Horoklubu ŠK UMB:

Predseda: Miroslav Knoško, 0907314715   - hlavná administrácia členskej základne

Inštruktori horolezectva, ktorí v súčasnosti aktívne pôsobia na lezeckej stene Pavúk.

Členovia výkonného výboru:

Správca lezeckej steny Pavúk: Daniel Dorniak 0903264853 stena@horoklub.sk