• Oznam o Výzve na predkladanie ponúk

V prílohe je zverejnená Výzva na predkladanie ponúk v rámci nákupu športového vybavenia pre udržateľnosť a podporu športu. Zákazka je realizovaná s finančnou podporou Úradu vlády SR – program „Podpora rozvoja športu na rok 2019.“

• Členské príspevky na rok 2020

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• Vznik nového lezeckého sektoru na Kalamárke

Vďaka množstvu ľudí ktorí priamo- svojou dobrovoľníckou prácou, ale aj nepriamo (finančne, materiálne 2-3% zo zaplatenej dane a pod.) vznikol na Kaľamárke nový lezecký sektor určený pre začínajúcich lezcov bez rozdielu veku.  Poďakovanie patrí aj Nadácii EPH , ktorá nás podporila v rámci projektu "Začíname s lezením". Viac...

HOROKLUB ŠK UMB, člen Športového klubu UMB

Fakturačná adresa:

Športový klub UMB
Tajovského 40,
974 01 Banská Bystrica

DIČ: 2021075441

e-mail: stena@horoklub.sk

V prípade záujmu o horolezecký kurz VYPLNTE FORMULÁR

Organizačné členenie Horoklubu ŠK UMB:

Predseda: Miroslav Knoško, 0907314715   - hlavná administrácia členskej základne

Inštruktori horolezectva, ktorí v súčasnosti aktívne pôsobia na lezeckej stene Pavúk.

Členovia výkonného výboru:

Správca lezeckej steny Pavúk: Daniel Dorniak 0903264853 stena@horoklub.sk