• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Lezecká stena Pavúk bude pre verejnosť otvorená až od novej sezóny od septembra 2020. Zakúpené permanentky zostávajú v platnosti. Na stenu je možné ísť len pre organizované skupiny nad 10 osôb. Čas a dátum si dohodnite so správcom steny.

Ďakujeme za pochopenie

• projekt Podpora rozvoja športu na rok 2019

V prílohe je zverejnená Výzva na predkladanie ponúk v rámci nákupu športového vybavenia pre udržateľnosť a podporu športu. Zákazka je realizovaná s finančnou podporou Úradu vlády SR – program „Podpora rozvoja športu na rok 2019.“

• Členské príspevky na rok 2020

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

V prípade záujmu je potrebné rezervovať si priestor na lezeckej stene. Pri väčších skupinách viem po dohode poskytnúť priestor aj mimo otváracích hodín.

Cena kurzu - vstupu cca 1,5hod.-  je 4 Eura/osoba - pre stálych klientov možná dohoda

V cene kurzu je zapožičanie výstroja (lezecký postroj, HMS karabína, istítko, lano) a inštruktor.