• Pripravujeme lezecké krúžky na lezeckej stene Pavúk

Aj tento školský rok budú na lezeckej stene Pavúk prebiehať lezecké krúžky. V spolupráci s Centrom voľného času, Havranské 9 Banská Bystrica a Gymnáziom J.G.Tajovského organizujeme podľa predbežného harmonogramu tieto krúžky:

• pondelok - deti  2- 4. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • utorok - deti  5- 6. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • streda - stredoškoláci  - 1 x do týždňa
    • štvrtok - deti  7- 9. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • Krúžok športového lezenia 3x do týždňa

Viac informácií zverejníme začiatkom septembra

• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Po sezónnej uzávere plánujeme otvoriť lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť už od pondelka 16.9.2019

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

V prípade záujmu je potrebné rezervovať si priestor na lezeckej stene. Pri väčších skupinách viem po dohode poskytnúť priestor aj mimo otváracích hodín.

Cena kurzu - vstupu cca 1,5hod.-  je 4 Eura/osoba - pre stálych klientov možná dohoda

V cene kurzu je zapožičanie výstroja (lezecký postroj, HMS karabína, istítko, lano) a inštruktor.