• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• Pozvánka na festival

Navštívte online 24. ročník festivalu VIWFF (Medzinárodný festival horských filmov Vancouver) pod záštitou Arc'teryx. .......... viac..

• Uzavretie lezeckej steny Pavúk

Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Od pondelka 5.10.2020 sme nútený prerušiť všetky činnosti na lezeckej stene Pavúk na obdobie minimálne 45 počas trvania núdzovej situácie v SR. Toto rozhodnutie prišlo z vedenia Gymnázia J.G.Tajovského z dôvodu preventívnych pandemických opatrení a plne ho rešpektujeme. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Činnosť obnovíme hneď ako nám to spoločenská situácia dovolí a budeme Vás o tom informovať. Ešte raz ďakujeme za porozumenie.

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

V prípade záujmu je potrebné rezervovať si priestor na lezeckej stene. Pri väčších skupinách viem po dohode poskytnúť priestor aj mimo otváracích hodín.

Cena kurzu - vstupu cca 1,5hod.-  je 4 Eura/osoba - pre stálych klientov možná dohoda

V cene kurzu je zapožičanie výstroja (lezecký postroj, HMS karabína, istítko, lano) a inštruktor.