Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

V prípade záujmu je potrebné rezervovať si priestor na lezeckej stene. Pri väčších skupinách viem po dohode poskytnúť priestor aj mimo otváracích hodín.

Cena kurzu - vstupu cca 1,5hod.-  je 4 Eura/osoba - pre stálych klientov možná dohoda

V cene kurzu je zapožičanie výstroja (lezecký postroj, HMS karabína, istítko, lano) a inštruktor.