• Ponuka horolezeckých kurzov- leto

V letnom období Vám vieme ponúknuť rôzne tipy kurzov a lezeckých aktivít

• Lezecká stena Pavúk

Na stene nám začala letná uzávera. Stenu otvárame 2.9.2021
    V čase júl- august 2021stenu vieme len pre organizované skupiny po dohode. Čas a deň si môžete dohodnúť na 0915944111
  • Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

Aj napriek prvotnému nadšeniu s uvoľnenia opatrení je realita spustenia nasledovná. "Činnosť v telocvični, kde sa nachádza lezecká stena Pavúk je síce podľa Covid šport automatu povolená ale podľa školského Covid automatu je činnosť v telocvičniach zakázaná - telesná výchova môže byť iba vo vonkajších priestoroch- usmernenie Ministerstva školstva. Autorom obidvoch automatov je Ministerstvo školstva. Ak sa situácia zmení napríklad novou vyhláškou alebo zmenou farby budeme Vás informovať.

14.5.2021

Všetky novinky, oznamy, pripravované akcie a podujatia. Táto sekcia je aktualizovaná najčastejšie - správy sú v nej zoradené od najnovšej až po najstaršie.

• 209429001_355412109261135_5465426695560611978_n[001].jpg

Ponuka horolezeckých kurzov- leto

V letnom období Vám vieme ponúknuť rôzne tipy kurzov a lezeckých aktivít

• Lezecká stena Pavúk

Na stene nám začala letná uzávera. Stenu otvárame 2.9.2021
  • animacny_projekt.jpg

Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia.

14.5.2021

• nezabudni.jpg

Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• animacny_projekt.jpg

Lezecká prípravka pre deti ZŠ

V školskom roku 2020/2021 otvárame nasledujúce lezecké prípravky pre deti ZŠ

• stredoskol[001].jpg