• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• Pozvánka na festival

Navštívte online 24. ročník festivalu VIWFF (Medzinárodný festival horských filmov Vancouver) pod záštitou Arc'teryx. .......... viac..

• Uzavretie lezeckej steny Pavúk

Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Od pondelka 5.10.2020 sme nútený prerušiť všetky činnosti na lezeckej stene Pavúk na obdobie minimálne 45 počas trvania núdzovej situácie v SR. Toto rozhodnutie prišlo z vedenia Gymnázia J.G.Tajovského z dôvodu preventívnych pandemických opatrení a plne ho rešpektujeme. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Činnosť obnovíme hneď ako nám to spoločenská situácia dovolí a budeme Vás o tom informovať. Ešte raz ďakujeme za porozumenie.

Všetky novinky, oznamy, pripravované akcie a podujatia. Táto sekcia je aktualizovaná najčastejšie - správy sú v nej zoradené od najnovšej až po najstaršie.

• nezabudni.jpg

Členské príspevky na rok 2021

• festival.jpg

Pozvánka na festival