• Veselé Vianoce a PF 2021

Želáme Vám prežitie pohodových sviatkov v spoločnosti všetkých dobrých ľudí a veľa zdravia a pohody do nového roku 2021

• Darčekový poukaz pre Vás a Vašich blízkych

Blížia sa sviatky počas ktorých v rámci ktorých radi obdarujeme svojich blízkych. Využite preto našu ponuku a obdarujte seba alebo svojich blízkych spoločnými zážitkami. Ponúkame Vám na výber rôzne typy lezeckých kurzov formou darčekového poukazu. Stačí si len vybrať a vypísať formulár a budeme Vás kontaktovať.

Ponuka kurzov kde nájdete aj formulár

• Uzavretie lezeckej steny Pavúk

Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Od pondelka 5.10.2020 sme nútený prerušiť všetky činnosti na lezeckej stene Pavúk na obdobie minimálne 45 počas trvania núdzovej situácie v SR. Toto rozhodnutie prišlo z vedenia Gymnázia J.G.Tajovského z dôvodu preventívnych pandemických opatrení a plne ho rešpektujeme. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Činnosť obnovíme hneď ako nám to spoločenská situácia dovolí a budeme Vás o tom informovať. Ešte raz ďakujeme za porozumenie.

Všetky novinky, oznamy, pripravované akcie a podujatia. Táto sekcia je aktualizovaná najčastejšie - správy sú v nej zoradené od najnovšej až po najstaršie.

• PF_2021.jpg

Veselé Vianoce a PF 2021

• darcek.jpg

Darčekový poukaz pre Vás a Vašich blízkych

Ponuka kurzov kde nájdete aj formulár

• stopka.jpg

Uzavretie lezeckej steny Pavúk

• animacny_projekt.jpg

Lezecká prípravka pre deti ZŠ

V školskom roku 2020/2021 otvárame nasledujúce lezecké prípravky pre deti ZŠ

• stredoskol[001].jpg

LEZECKÝ KRÚŽOK PRE STREDOŠKOLÁKOV

Aj tento rok pokračujeme...

• pozor.jpg

Členské príspevky na rok 2020

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• img_nafb.jpg

Horoklub na Facebooku

Najnovšie novinky, pikošky, kopec zaujímavostí a diskusiu nájdete na Horoklub-Facebook a na Peťovom blogu